Pusula 61 TurPusula 61 Tur
Forgot password?

Kuhla Butik Otel

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
4 star
Karadeniz
Trabzon
Kaşüstü, Kaşüstü Mahallesi, 61290 Yomra/Trabzon, Türkiye
12.00
12.00
1 nights

Kuhla Butik Otel

Kuhla Boutique Suite otelimiz, Doğu Karadeniz’in tek butik oteli olarak Eylül 2016 itibariyle hizmete açılmıştır. Otelimiz, Trabzon’da mavi ile yeşilin en mükemmel noktada buluştuğu turistik bölgesi Kaşüstü’nde konumlandırılmış olup plaj ve restoranlarına çok yakın bir mesafededir. Otelimizde, hizmete başladığımız ilk günden itibaren misafirlerimizin kalbini yakalamaya, onları daima beklentilerinin üzerinde hizmet anlayışı ile ağırlamaya çalışıyoruz. Turizm sektörüne yeni adım atan otelimiz, süitlerden oluşan yeni bir konseptle hizmet vermektedir.

Kuhla Boutique & Süite Trabzon’un en şık ve yüksek servis kalitesine sahip tek butik oteli olarak misafirlerimizin kalışını zengin ve unutulmaz kılmak, Türk misafirperverliğinin en iyisini sunmak arzusundadır. Şehrin en popüler oteller bölgesi olan Kaşüstü bölgesine yeni bir soluk getireceğine inandığımız otelimiz havaalanına 5 km., AVM ve eğlence mekanlarına 10 km., Uzungöl’e 70 km. ve Sümela Manastırına 55 km. mesafededir.

Policies of Kuhla Butik Otel

12.00
12.00
لديكم الحق في إلغاء الحجز قبل موعده بيومين
سرير إضافي مجاني للأطفال دون سن 18
تستطيعون إدخال الحيوانات اليفة بسعر مناسب

Amenities of Kuhla Butik Otel

تم تصميم 24 جناحًا بالفندق لتلبية جميع متطلبات ضيوفنا ، وفقًا لمفهوم الفندق البوتيكي. تتوفر خدمة الواي فاي و خدمات الاستقبال في الغرف وخدمة الترفيه على مدار 24 ساعة وخدمة ضيوفنا. على الشرفة لدينا غرف حيث يمكنكم تنظيم اجتماعات العمل فيها. إن وكالتنا السياحية الموجودة في الردهة متواجدة دائما لخدمتكم ضيوفنا من تأجير، وجولات ونقل. نعمل من أجل تحقيق قضاء عطلتكم بسلاسة

Guest Reviews (0 reviews)

Kuhla Butik Otel Trabzon, Karadeniz

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo
Whatsapp