Pusula 61 TurPusula 61 Tur

Kara Göl Tur

Talep doğrultusunda hareket eden turumuz Saat 08:00’da ofisimizin önünden hareket eden aracımızla birlikte güzergah boyunca ilk olarak Rize’de bir çay molası veriyor. Ardından Artvin ilinin en yüksek noktalarından biri olan 690 m rakımlı Can kurtaran geçidinde bir fotoğraf molası verip manzaranın tadını çıkarıyoruz. Havanın da güzel olduğu bir gün de Artvinin ilçesi olan Hopa Şehir merkezini görmek sizi büyüleyecektir. O kadar yüksek bir rakımdan ilçe merkezi… Daha sonra iki dağ arasında kalmış ve bölgeye yağan yoğun yağmurlarla birlikte baraj yapılmasına karar verilen bir köyün otoantik duruşunu görmek için Muratlı Barajına doğru ilerleyeceğiz. Barajın içersin de görünen eski çay fabrikası bacası ve cami minaresi sizi biraz ürpetecek bir o kadar da etkileyecektir.
Ardından Karagöl yolu üzerindeki köy restaurantımızda bölgenin leziz yemekleriyle öğle yemeğimizi bitirip karagöl’e doğru tekrar yola koyuluyoruz. Karagöl’e vardığımızda sizleri saat 17:00’ a  kadar göl çevresinde vakit geçirebilmeniz için serbest bırakıyoruz. Karagülünde kuş bakışıyla bakıldığında kalp görüntüsü vermesiyle çevresini gezmeniz zaten en az iki üç saatinizi alacaktır. Doğası bozulmayan göl ile orman arasında ufacık yürüme mesefesi ile eşsiz manzaraya hayran kalacaksınız.

Dahil Olan Hizmetler :Özel tur aracı ile ulaşım , Milli Park Giriş Ücretleri
Dahil Olmayan Hizmetler : Öğle yemeği, Müze ve Ören Yeri Girişleri (ücretler)
1. Cankurtaran geçidi
2. Muratlı barajı
3. Karagöl

Not 1: Tur araçlarımız, katılımcı sayısına göre ayarlanacaktır.

Not 2 : Araç yerleşme planında ön, sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi verilmez .

Not 3 : Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir.

Not 4 : Acentamız program akışında hava ve yol durumuna göre değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Not 5 : Günübirlik tur kapsamında ziyaret noktaları günün şartlarına uygun olarak acentemiz tarafından yeniden düzenlenme hakkına sahiptir.

Not 6 : Zorunlu durumlarda firmamız tur içerisin de araç değiştirme hakkına sahiptir.

 

Whatsapp