Pusula 61 TurPusula 61 Tur

Ramada Plaza Hotel

Uygun Odalar

Oda Bulunamadı
Hotel
5 yıldız
Karadeniz
Trabzon
No 23, Gülyalı, Rize Cd., 61000 Trabzon, Türkiye
12.00
12.00
1 gece

Ramada Plaza Hotel

Başaran Yatırım Holding’in bir parçası olan Başaran Otelcilik & Turizm İşletmeleri A.Ş.’nin mülk sahibi olduğu Ramada Plaza Trabzon, yine aynı şirket tarafından Ramada Inc. Lisans’ı altında işletilmektedir.

Farklı sektörlerde başarılı projeleri hayata geçirerek büyüyen ve 25 yıldan bu yana birçok yatırıma imza atan Başaran Yatırım Holding günümüzde; Gıda, Yatçılık, Finans, İnşaat, Turizm, Havacılık, Çimento ve Enerji olmak üzere farklı sektörlerde yatırımlarına devam etmektedir. Turizm alanında da varlığını sürdüren şirket, Ramada Plaza Trabzon ile bu sektördeki 2. yatırımını gerçekleştirmiş oldu. Tasarımı ve deniz manzarasıyla farklılığını hissettiren otelin iç mimarisi Artebel Design- Beril Başaran firmasının imzasını taşıyor.

Başaran Yatırım Holding her zaman, her koşulda müşteri memnuniyetine ve güvenine hizmet ederek; ürün, üretim, servis, satın alma, kalite, sağlık, yönetim, teknoloji ve insan kaynakları gibi birçok alanda küresel boyutta standartları yükselterek Türkiye’yi temsil etmektedir.

Kurallar Ramada Plaza Hotel

12.00
12.00
لديكم الحق في إلغاء الحجز قبل موعده بيومين
سرير إضافي مجاني للأطفال دون سن 18
تستطيعون إدخال الحيوانات اليفة بسعر مناسب

Tesis Olanakları Ramada Plaza Hotel

فندق رمادا بلازا طرابزون ،هو أحد فنادق باساران للإدارة الفندقية و أعمال السياحة أ. ، و هو جزء من شركة باساران للاستثمار القابضة ،يتم تشغيله بموجب ترخيص لشركة رمادا إنك. شركة باشران للإنشاء، نمت بإنشاء المشاريع الناجحة في قطاعات مختلفة و صنعت العديد من الإستثمارات منذ 25 عامًا ، منها استثمارات في الغذاء ، اليخوت ، البناء ، السياحة ، الطيران ، الأسمنت والطاقة. و قد حققت الشركة نجاحاً عالياً و ما زالت تواصل جهودها في مجال السياحة ، و مع استثماراتها الثانية في القطاع الفندقي رمادا بلازا طرابزون، تم عمل التصميم الداخلي للفندق عن طريق شركة ارتبيل - بيرلي للتصميم التابعة لشركة باشران، قد تم تصميم الديكور بعناية فائقة ليجعلك تشعر بأنك مختلف مع تصميمه وإطلالته الفريدة على البحر.

Misafir Yorumları (0 yorumlar)

Ramada Plaza Hotel Trabzon, Karadeniz

Bu gayrimenkulün genel puanı

Rezervasyon Numarası

Pin Kodu

Yorumunuzun başlığı

Yorumunuz

Bu ne tür bir yolculuktu?

  • İş Dünyası
  • Çiftler
  • Aile
  • Arkadaşlar
  • Tek
Whatsapp