Pusula 61 TurPusula 61 Tur

Kuhla Butik Otel

Uygun Odalar

Oda Bulunamadı
Hotel
4 yıldız
Karadeniz
Trabzon
Kaşüstü, Kaşüstü Mahallesi, 61290 Yomra/Trabzon, Türkiye
12.00
12.00
1 gece

Kuhla Butik Otel

Kuhla Boutique Suite otelimiz, Doğu Karadeniz’in tek butik oteli olarak Eylül 2016 itibariyle hizmete açılmıştır. Otelimiz, Trabzon’da mavi ile yeşilin en mükemmel noktada buluştuğu turistik bölgesi Kaşüstü’nde konumlandırılmış olup plaj ve restoranlarına çok yakın bir mesafededir. Otelimizde, hizmete başladığımız ilk günden itibaren misafirlerimizin kalbini yakalamaya, onları daima beklentilerinin üzerinde hizmet anlayışı ile ağırlamaya çalışıyoruz. Turizm sektörüne yeni adım atan otelimiz, süitlerden oluşan yeni bir konseptle hizmet vermektedir.

Kuhla Boutique & Süite Trabzon’un en şık ve yüksek servis kalitesine sahip tek butik oteli olarak misafirlerimizin kalışını zengin ve unutulmaz kılmak, Türk misafirperverliğinin en iyisini sunmak arzusundadır. Şehrin en popüler oteller bölgesi olan Kaşüstü bölgesine yeni bir soluk getireceğine inandığımız otelimiz havaalanına 5 km., AVM ve eğlence mekanlarına 10 km., Uzungöl’e 70 km. ve Sümela Manastırına 55 km. mesafededir.

Kurallar Kuhla Butik Otel

12.00
12.00
لديكم الحق في إلغاء الحجز قبل موعده بيومين
سرير إضافي مجاني للأطفال دون سن 18
تستطيعون إدخال الحيوانات اليفة بسعر مناسب

Tesis Olanakları Kuhla Butik Otel

تم تصميم 24 جناحًا بالفندق لتلبية جميع متطلبات ضيوفنا ، وفقًا لمفهوم الفندق البوتيكي. تتوفر خدمة الواي فاي و خدمات الاستقبال في الغرف وخدمة الترفيه على مدار 24 ساعة وخدمة ضيوفنا. على الشرفة لدينا غرف حيث يمكنكم تنظيم اجتماعات العمل فيها. إن وكالتنا السياحية الموجودة في الردهة متواجدة دائما لخدمتكم ضيوفنا من تأجير، وجولات ونقل. نعمل من أجل تحقيق قضاء عطلتكم بسلاسة

Misafir Yorumları (0 yorumlar)

Kuhla Butik Otel Trabzon, Karadeniz

Bu gayrimenkulün genel puanı

Rezervasyon Numarası

Pin Kodu

Yorumunuzun başlığı

Yorumunuz

Bu ne tür bir yolculuktu?

  • İş Dünyası
  • Çiftler
  • Aile
  • Arkadaşlar
  • Tek
Whatsapp