Pusula 61 TurPusula 61 Tur

Sümela-Zigana-Karaca-Hamsiköy Turu

Talep doğrulutusunda hareket ettiğimiz bir tur programımızdırTrabzon meydan parkından hareket eden araçlarımızla birlikte turumuza başlıyoruz.

Sümela milli park alanına girişimizden sonra Manastır tadilatta olduğu için içerisine gezi yapılmamakta olup Altın Dere ve Çoşan Dere de diye anılan deresin de fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında Gümüşhane ilinde bulunan ve içerisin de ki sarkıt ve dikitlerle birlikte çok fazla dikkat ceken Karaca Mağarasına gidiyoruz Mağara içerisin de ki her dine dayalı dini ve hayvan  figürlü kendiliğinden meydana gelmiş olan taş lar gerçekten sizleri etkileyecek olmakla birlikte şaşırtacak da olduğu için mağara gezimizi yapmakta olacağız. Yine Gümüşhane il’inin Torul ilçesinde yer alan ve 2018 yılında yapılmış yeni bir Cam Seyir Terasına gidiyoruz burada sizleri Cam Balkon da fotoğraf molası için serbest bırakıyoruz. Trabzon a dönüşümüz artık başlıyor va Zigana Dağında öğle yemeği ve Dağ ‘ ın her mevsim farklı bir havaya bürünen manzarısında fotoğraf çekilmek , gezmek , temiz havayı solunmanız için yine sizleri serbes zamana bırakıyoruz. Mevkii olarak da birbirlerine yakın olan beş köyün bileşimi sonucunda oluşan ve köy halkının yerlilerinin yapmış olduğu sütlaç fabrikasında duruyor leziz Hamsiköy Sütlacından tadmanız için son olarak Hamsiköy yapıp turumuzu bitiriyor ve kalkış noktamız olan Trabzon merkezine geri dönüyoruz.

Dahil Olan Hizmetler : Özel tur aracı ile ulaşım , Milli Park Giriş Ücretleri

Dahil Olmayan Hizmetler :  Öğle yemeği, Sürmene bıçak reyonu (Alışveriş) ,

Ziyaret Yerleri:

1 – Sümela Manastırı

2 – Karaca Mağarası

3 – Cam Seyir Terası

4 – Zigana Dağı

5 – Hamsiköy

Not 1: Tur araçlarımız, katılımcı sayısına göre şekil alacaktır.

Not 3: Araç yerleşme planında ön, sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi verilmez .

Not 4: Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir.

Not 5: Acentamız program akışında hava ve yol durumuna göre değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Not 6: Günübirlik tur kapsamında ziyaret noktaları günün şartlarına uygun olarak acentemiz tarafından yeniden düzenlenme hakkına sahiptir.

Not 7: Zorunlu durumlarda firmamız tur içerisin de araç değiştirme hakkına sahiptir.

Whatsapp